Biuro Krzeszyce 600-03-04-05

Biuro Słońsk 530-06-06-06

Czarnecki ubezpieczenia

Tu podaj tekst alternatywny

Dziękujemy za zainteresowanie firmą CZARNECKI UBEZPIECZENIA Jacek Czarnecki i odwiedzenie mojej strony. Jeżeli nie korzystali Państwo do tej pory z moich usług, pozwolę sobie przedstawić pokrótce podstawowe informacje o firmie ale w pierwszej kolejności chciałbym podziękować wszystkim klientom którzy mi do tej pory zaufali i współpracują ze mną i zaprosić nowych klientów do współpracy.

Ja i moi współpracownicy oferujemy kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i życiowych. W branży ubezpieczeniowej działam już ponad 13 lat. Doświadczenie zawodowe zdobyte przez wieloletnią działalność pozwala zaoferować Państwu jakość usług na najwyższym poziomie.

Ryzyka ubezpieczeniowe lokujemy w renomowanych firmach ubezpieczeniowych, dając klientowi maksymalny wariant ochronny i poczucie bezpieczeństwa pokrycia ewentualnej straty. Bieżąca analiza rynku ubezpieczeniowego pozwala nam na zastosowanie najbardziej aktualnych rozwiązań naszym klientom. W razie potrzeby udzielamy pomocy merytorycznej poszkodowanym

Pomagamy naszym klientom w wyborze najkorzystniejszej oferty spośród wielu firm ubezpieczeniowych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w naszym biurze w Krzeszycach i Słońsku.

Pozostałe informacje znajdziecie Państwo na poszczególnych zakładkach.

Agencja posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności agencyjnej.

Z poważaniem

Jacek Czarnecki

PUNKT OPŁAT

W ramach sieci Punktu Przyjmowania Opłat biuro moje, wpisane jako Biura Usług Płatniczych na listę Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem BP965/2012 data wpisu do rejestru 12-07-2012

Zapytaj o ubezpieczenie

Wypełnij formularz Zadzwonimy do Ciebie


zapytaj

Masz pytania?
zadzwoń

+48 600-03-04-05

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy naszych biur (pon-pt: 8:00 - 17:00, sob. 9:00 - 14:00).
Zapraszamy do kontaktu.