Biuro Krzeszyce 600-03-04-05

Biuro Słońsk 530-06-06-06

Oferta ubezpieczeń

OC

OC

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego dopuszczonego do ruchu drogowego, zobowiązany jest do posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Zakres ubezpieczenia OC uregulowany jest ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych z dnia 22 maja 2003 r. i jest jednolity dla wszystkich Zakładów Ubezpieczeń działających na terenie Polski. Ubezpieczenie OC chroni kierującego pojazdem mechanicznym przed finansowymi skutkami szkód /na mieniu i/lub osobie/ wyrządzonych innym osobom.

AC

AC

Ubezpieczenie AUTO CASCO gwarantuje Klientowi finansowe bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia pojazdu lub jego kradzieży.

Na prośbę Klienta, ochroną mogą być objęte zdarzenia powstała w kraju jak i zagranicą i dotyczyć również przewożonego bagażu, przedmiotów znajdujących się w samochodzie /wyposażenie/ jak i w bagażnikach zewnętrznych. AUTO CASCO przeznaczone jest dla osób ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo….

NNW

NNW

Ubezpieczenie NNW zapewnia bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę na terenie całego świata.

Obejmuje szkody – trwałe uszczerbki na zdrowiu, do których doszło podczas jazdy lub bieżącej obsługi samochodu – od momentu wsiadania do samochodu do czasu jego opuszczenia. W ramach NNW ochroną objęty jest zarówno kierowca, jak i pasażerowie znajdujący się wewnątrz samochodu. NNW jest uzupełnieniem ubezpieczenia OC i AC.

Szyby

Szyby

Uszkodzenia szyb w pojazdach zdarzają się bardzo często.

Ubezpieczenie szyb samochodowych pozwala uniknąć kosztów związanych z organizacją i naprawą zniszczonej szyby samochodowej. Ubezpieczenie można kupić zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC.

Assistance

Assistance

Każdy z nas doświadczył awarii samochodu w najmniej oczekiwanym momencie.

Posiadając ubezpieczenie ASSISTANCE, możesz być pewny, że gdy pojawi się problem z Twoim samochodem, otrzymasz profesjonalną pomoc Assistance, która na miejscu usunie usterkę a w przypadku kolizji/ wypadku lub awarii, która nie będzie możliwa do usunięcia na miejscu, zagwarantowane będzie holowanie uszkodzonego pojazdu, wynajem zastępczego, hotel lub zwrot kosztów poniesionych z powrotem do domu – w zależności od wariantu ubezpieczenia.

Assistance

Pomoc prawna

„Nieznajomość prawa szkodzi”, ale przecież trudno swobodnie poruszać się w gąszczu przepisów, nie zajmując się profesjonalnie prawem na co dzień.

„Tym samym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy ubezpieczenie Pomocy Prawnej, dzięki któremu pokryte zostaną koszty pomocy prawnej związane z prowadzeniem działań dotyczących ochrony prawnej Ubezpieczonego w postępowaniu sądowym lub poza sądowym w związku ze zdarzeniami związanymi z posiadaniem i/lub użytkowaniem pojazdu mechanicznego. Ubezpieczenie Pomocy Prawnej pozwala ograniczyć ryzyko a często wykluczyć koszty związane z dochodzeniem lub obroną swoich praw przed sądem. Dzięki wysokim sumą gwarancyjnym, nawet do 50 tyś. PLN, możesz czuć się bezpiecznie w przypadku powstania sporu sądowego….

PUNKT OPŁAT

W ramach sieci Punktu Przyjmowania Opłat biuro moje, wpisane jako Biura Usług Płatniczych na listę Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem BP965/2012 data wpisu do rejestru 12-07-2012

Zapytaj o ubezpieczenie

Wypełnij formularz Zadzwonimy do Ciebie


zapytaj

Masz pytania?
zadzwoń

+48 600-03-04-05

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy naszych biur (pon-pt: 8:00 - 17:00, sob. 9:00 - 14:00).
Zapraszamy do kontaktu.